Vremenska prognoza - Monte Rusiana
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,24 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 2,62 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 1,87 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,09 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,4 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,75 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,72 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,21 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,15 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 26% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 4% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 37% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 17% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,03 |
| 71% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,03 |
| 90% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,03 |
| 47% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,03 |
| 73% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,04 |
| 84% |
|
Vremenska prognoza za 1826 metara visok vrh Monte Rusiana.