Vremenska prognoza - Monte Santa Maria
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 9% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 1,44 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 2,99 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 4,02 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 4,02 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0,95 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0,3 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0,54 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,54 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,04 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,09 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,09 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za 631 metara visok vrh Monte Santa Maria.