Vremenska prognoza - Monte Sengiari
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 92% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,16 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 1,7 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,62 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,12 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,06 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,18 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,34 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 39% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,04 |
| 10% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,04 |
| 43% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 22% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 34% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,03 |
| 54% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,02 |
| 23% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 78% |
|
Vremenska prognoza za 175 metara visok vrh Monte Sengiari.