Vremenska prognoza - Monte Sesiolo
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 67% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 21% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,15 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,18 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,95 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 2,95 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 2,45 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,05 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0,15 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0,15 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,01 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,01 |
| 89% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,01 |
| 81% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 65% |
|
Vremenska prognoza za 855 metara visok vrh Monte Sesiolo.