Vremenska prognoza - Monte Tognino
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 14% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 28% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,14 |
| 81% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,62 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,12 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 1,98 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 4,99 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 4,99 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 1,17 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 1,17 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,54 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,15 |
| 51% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 91% |
|
Vremenska prognoza za 435 metara visok vrh Monte Tognino.