Vremenska prognoza - Monte Tre Pietre
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,68 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 2,84 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 3,24 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,92 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,14 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,56 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,28 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 4% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0,06 |
| 44% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,08 |
| 88% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,1 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,1 |
| 85% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 46% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 24% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,12 |
| 77% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,12 |
| 91% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,06 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,08 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,12 |
| 95% |
|
Vremenska prognoza za 1965 metara visok vrh Monte Tre Pietre.