Vremenska prognoza - Monte Vecchio
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 21% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,95 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0,1 |
| 24% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,19 |
| 55% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,19 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,09 |
| 49% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 12% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 3% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,19 |
| 52% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,19 |
| 51% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,17 |
| 24% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 68% |
|
Vremenska prognoza za 720 metara visok vrh Monte Vecchio.