Vremenska prognoza - Monte Zervoi
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,15 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,62 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 2,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 2,45 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,42 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,02 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,85 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,62 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 39% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 6% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,05 |
| 28% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,07 |
| 72% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 75% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 68% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,02 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,02 |
| 59% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 29% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,17 |
| 29% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,37 |
| 68% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,37 |
| 83% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,13 |
| 43% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,02 |
| 73% |
|
Vremenska prognoza za 1842 metara visok vrh Monte Zervoi.