Vremenska prognoza - Möschacher Wipfel
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 63% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 83% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,04 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 1,04 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,92 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,4 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 1,74 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 1,8 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,22 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,84 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,9 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,9 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,38 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,06 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,02 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,44 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,44 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za 1911 metara visok vrh Möschacher Wipfel.