Vremenska prognoza - Mühlen in Taufers - Molini di Tures
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,32 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 1,27 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 9% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 42% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 41% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 8% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 14% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0,03 |
| 41% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0,03 |
| 42% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 40% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 29% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0,03 |
| 35% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0,03 |
| 61% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 92% |
|
Vremenska prognoza za vas Mühlen in Taufers - Molini di Tures.