Vremenska prognoza - Muiach
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,64 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 2,51 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 3,12 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,75 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,11 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,07 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,65 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,34 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 15% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0,05 |
| 34% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,07 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,09 |
| 87% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,09 |
| 76% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 52% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 23% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0,13 |
| 73% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,13 |
| 85% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0,06 |
| 37% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0,07 |
| 82% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,1 |
| 91% |
|
Vremenska prognoza za vas Muiach.