Vremenska prognoza - Mullwitzaderl
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,48 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 1,9 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,29 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 1 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 1,15 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 1 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,39 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 1,39 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -11 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -11 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -10 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 73% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 71% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 56% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 55% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0,09 |
| 53% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 0,29 |
| 83% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0,39 |
| 93% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0,39 |
| 93% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0,4 |
| 87% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,49 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za 3244 metara visok vrh Mullwitzaderl.