Vremenska prognoza - Nadelspitze
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,44 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 1,33 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,62 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 1,75 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 1,54 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,9 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,42 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,59 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 1,43 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,2 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 2,24 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 2,24 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 1,39 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 1,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 1,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 1,16 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,75 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,55 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,38 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0,2 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0,07 |
| 94% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,04 |
| 90% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0,13 |
| 78% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,13 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,16 |
| 98% |
|
Vremenska prognoza za 2972 metara visok vrh Nadelspitze.