Vremenska prognoza - Nago
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,01 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,03 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,58 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 5,88 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,11 |
| Oblačnost: | 27% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,13 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,48 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,31 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 23% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,26 |
| 45% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,26 |
| 76% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,08 |
| 64% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 68% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 44% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,01 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,01 |
| 74% |
|
Vremenska prognoza za vas Nago.