Vremenska prognoza - Nieder Gemeindekogel
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,63 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,66 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,14 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,53 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,4 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,78 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,98 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,57 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 10% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 6% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,01 |
| 63% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,02 |
| 82% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0,02 |
| 94% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,01 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 91% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 92% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0,26 |
| 88% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0,32 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,32 |
| 85% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,11 |
| 58% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 17% |
|
Vremenska prognoza za 1234 metara visok vrh Nieder Gemeindekogel.