Vremenska prognoza - Niederer Plattkogel
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 2% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 39% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,14 |
| 93% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,14 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,05 |
| 74% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,05 |
| 66% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 76% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,05 |
| 60% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,1 |
| 74% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,11 |
| 91% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,5 |
| 98% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,5 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,15 |
| 93% |
|
Vremenska prognoza za 2739 metara visok vrh Niederer Plattkogel.