Vremenska prognoza - Nocetolo
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 74% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,69 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 37% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,87 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,71 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,75 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 1,13 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 42% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 33% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,02 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,07 |
| 81% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,07 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 19% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 19% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 71% |
|
Vremenska prognoza za vas Nocetolo.