Vremenska prognoza - Nogaredo di Prato
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,06 |
| 83% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,23 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,53 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,73 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,76 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,16 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 77% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 50% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,03 |
| 2% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,03 |
| 37% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,06 |
| 34% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,06 |
| 55% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,36 |
| 62% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,36 |
| Oblačnost: | 77% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,03 |
| 9% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,03 |
| 51% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,03 |
| 57% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 37% |
|
Vremenska prognoza za vas Nogaredo di Prato.