Vremenska prognoza - Obernockberg - Monte del Dosso
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 59% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,8 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,02 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 88% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 86% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,25 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,47 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,25 |
| 81% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 58% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 38% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 9% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 5% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 48% |
|
Vremenska prognoza za 1426 metara visok vrh Obernockberg - Monte del Dosso.