Vremenska prognoza - Oberst Schmid-Ruhe
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,07 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,96 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,66 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,43 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,4 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,07 |
| 61% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,07 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,07 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,56 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,41 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 1,41 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0,26 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 87% |
|
Vremenska prognoza za kočo Oberst Schmid-Ruhe.