Vremenska prognoza - Offner-Hütte
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,24 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,35 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 2,65 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 3,54 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 3,54 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 1,74 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 1,74 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 1,54 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,39 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,59 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,59 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za kočo Offner-Hütte.