Vremenska prognoza - Ojstrovica
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 65% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 4% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 14% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 96% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 4,16 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 1,7 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,2 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 1,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 1,94 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 1,15 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 2,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 4,58 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 2,19 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,34 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 2,34 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 2,34 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,85 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,13 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,31 |
| 85% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,4 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,5 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za 1358 metara visok vrh Ojstrovica.