Vremenska prognoza - Oštra glavica
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0,32 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 79% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 40% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 15% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,09 |
| 18% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,09 |
| 38% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,09 |
| 30% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 78% |
|
Vremenska prognoza za 967 metara visok vrh Oštra glavica.