Vremenska prognoza - Padauner Berg
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,95 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,02 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 2,42 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 2,1 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,2 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,45 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,68 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,57 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,52 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,4 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,05 |
| 67% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 50% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 47% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 47% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 31% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,07 |
| 71% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,12 |
| 93% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,12 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,05 |
| 68% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,2 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,2 |
| 96% |
|
Vremenska prognoza za 2228 metara visok vrh Padauner Berg.