Vremenska prognoza - Pala della Donzella
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 87% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 54% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,07 |
| 74% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,17 |
| 72% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,09 |
| Oblačnost: | 61% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,04 |
| 64% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,34 |
| 74% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,97 |
| 92% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,97 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,52 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,39 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,22 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,19 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,14 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,12 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,33 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,33 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,55 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,55 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,15 |
| 93% |
|
Vremenska prognoza za 2752 metara visok vrh Pala della Donzella.