Vremenska prognoza - Palazzo di Bisano
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 2% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 85% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 72% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0,01 |
| 95% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,36 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,36 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,46 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,51 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 1,16 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,16 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,58 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,41 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 1,41 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,31 |
| 77% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,01 |
| 61% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 75% |
|
Vremenska prognoza za vas Palazzo di Bisano.