Vremenska prognoza - Peitlernock
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 29% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 22% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,21 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,17 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,05 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,25 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,05 |
| 63% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 72% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,02 |
| 81% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,07 |
| 81% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,07 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,02 |
| 90% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,02 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 75% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,07 |
| 83% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,07 |
| 82% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 72% |
|
Vremenska prognoza za 2244 metara visok vrh Peitlernock.