Vremenska prognoza - Penken
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 86% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,46 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,92 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,34 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,38 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,46 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 82% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,76 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 2,26 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,26 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 2,12 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 2,12 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 1,74 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,38 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,48 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 1,48 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,74 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,56 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,42 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,18 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,1 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,06 |
| 92% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,18 |
| 84% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,18 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,06 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za 2095 metara visok vrh Penken.