Vremenska prognoza - Pernumia
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 92% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,19 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,49 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,13 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 1,23 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,9 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,08 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,58 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 40% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 17% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,02 |
| 23% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,02 |
| 50% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 25% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 31% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,01 |
| 48% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,01 |
| 62% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,01 |
| 68% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,02 |
| 56% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,01 |
| 21% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 80% |
|
Vremenska prognoza za vas Pernumia.