Vremenska prognoza - Piancada
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 47% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,4 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,04 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 2,99 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,33 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 71% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,4 |
| 76% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,4 |
| Oblačnost: | 82% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 43% |
|
Vremenska prognoza za vas Piancada.