Vremenska prognoza - Pianzano
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,21 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,61 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 1,96 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 2,19 |
| 92% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,89 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,17 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,19 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,72 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,65 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 56% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 22% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,03 |
| 24% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0,07 |
| 64% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,39 |
| 58% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,39 |
| 52% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,03 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,03 |
| 62% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 41% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0,02 |
| 27% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,25 |
| 43% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,43 |
| 63% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,43 |
| 69% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,14 |
| 42% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 63% |
|
Vremenska prognoza za vas Pianzano.