Vremenska prognoza - Pirkeggalm
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 57% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 2,78 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 3,77 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 3,01 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 1,62 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,21 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,38 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,32 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 75% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,03 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,03 |
| 88% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 15% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 4% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 55% |
|
Vremenska prognoza za planino Pirkeggalm.