Vremenska prognoza - Piz di Mede
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 84% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,36 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 3,37 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 3,07 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,64 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,53 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,17 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,46 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,71 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,67 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 87% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,06 |
| 29% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,31 |
| 72% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,31 |
| 70% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,26 |
| 70% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,02 |
| 64% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 37% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 13% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,24 |
| 84% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,24 |
| 75% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,09 |
| 64% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 63% |
|
Vremenska prognoza za 2094 metara visok vrh Piz di Mede.