Vremenska prognoza - Piza de Campestrin Nord - Cima Campestrin Nord
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,37 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 1,11 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 16% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 78% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 68% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 27% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 39% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,02 |
| 68% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,02 |
| 56% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 33% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 27% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,02 |
| 67% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,02 |
| 75% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 93% |
|
Vremenska prognoza za 2834 metara visok vrh Piza de Campestrin Nord - Cima Campestrin Nord.