Vremenska prognoza - Pizzo d'Oca
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 66% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 56% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,69 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,96 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 1,96 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 1,76 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0,36 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,03 |
| 81% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,06 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,33 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,33 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,06 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,01 |
| 85% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 60% |
|
Vremenska prognoza za 1004 metara visok vrh Pizzo d'Oca.