Vremenska prognoza - Poggio Calvane
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 1% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 73% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,05 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,62 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,62 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0,52 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,82 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 1,37 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,37 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,62 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 1,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,3 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,2 |
| 77% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,02 |
| 61% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 71% |
|
Vremenska prognoza za 622 metara visok vrh Poggio Calvane.