Vremenska prognoza - Poggio Castro
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 15% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 2,99 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 6,81 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 3,78 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 1,95 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0,45 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0,17 |
| 87% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,17 |
| 77% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,08 |
| 69% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 1,05 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 1,74 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,74 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,08 |
| 73% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0,08 |
| 74% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0,08 |
| 93% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,21 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,21 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za 881 metara visok vrh Poggio Castro.