Vremenska prognoza - Poggio Fontana
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 16% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 3,03 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 7 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 3,82 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 1,97 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0,44 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,18 |
| 87% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,18 |
| 77% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,09 |
| 69% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 1,11 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 1,83 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,83 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0,09 |
| 73% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,09 |
| 74% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,09 |
| 93% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,22 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,22 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za 455 metara visok vrh Poggio Fontana.