Vremenska prognoza - Poggio Renatico
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 14% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 8% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 24% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 92% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,16 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 1,96 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,43 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 2,43 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0,89 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,03 |
| 92% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,16 |
| 74% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,19 |
| 65% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,19 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,13 |
| 93% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,16 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,39 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,39 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,93 |
| 81% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,93 |
| 92% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,23 |
| 91% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,03 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 91% |
|
Vremenska prognoza za vas Poggio Renatico.