Vremenska prognoza - Poggio Tassinara
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 8% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 1,37 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 3,47 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 3,47 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,67 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,09 |
| 88% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,27 |
| 89% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,27 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,03 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,04 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,04 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,03 |
| 94% |
|
Vremenska prognoza za 607 metara visok vrh Poggio Tassinara.