Vremenska prognoza - Poiskarlspitze (NO-Gipfel)
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,16 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 93% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,15 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,65 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 1,97 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,63 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,62 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,28 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,33 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 1,06 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,06 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,79 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,84 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,84 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,7 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,37 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,4 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,15 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,08 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,08 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,28 |
| 93% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,31 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,31 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za 2370 metara visok vrh Poiskarlspitze (NO-Gipfel).