Vremenska prognoza - Portile
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 27% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 51% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 78% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,46 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 1,9 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,96 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 1,96 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0,59 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,1 |
| 72% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,33 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,64 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,64 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,02 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0,6 |
| 78% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,6 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,42 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,17 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,06 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,06 |
| 81% |
|
Vremenska prognoza za vas Portile.