Vremenska prognoza - Portobuffolè
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,21 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,32 |
| 77% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 2,26 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 2,05 |
| 86% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,53 |
| Oblačnost: | 73% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,24 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,41 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,53 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,5 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 63% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 42% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,03 |
| 28% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,07 |
| 56% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,39 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,39 |
| 34% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,03 |
| 57% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,03 |
| 61% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 56% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,03 |
| 52% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,25 |
| 59% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,39 |
| 56% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,39 |
| 54% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,12 |
| 35% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 52% |
|
Vremenska prognoza za vas Portobuffolè.