Vremenska prognoza - Pošpoh
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 60% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 38% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 2,76 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 1,24 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,82 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,1 |
| 77% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,66 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 2,24 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,96 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,9 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 1,76 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 3,2 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,08 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 1,42 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 1,42 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 1,24 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,44 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,44 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,18 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,14 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,04 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,04 |
| 94% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,2 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,28 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za 626 metara visok vrh Pošpoh.