Vremenska prognoza - Pradipozzo
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 67% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 2,88 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,1 |
| 91% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,16 |
| Oblačnost: | 47% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,59 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,63 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,32 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,09 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 65% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 50% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,04 |
| 37% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,09 |
| 60% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,09 |
| Oblačnost: | 76% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,04 |
| 49% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,04 |
| 35% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 37% |
|
Vremenska prognoza za vas Pradipozzo.