Vremenska prognoza - Preare
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 35% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 77% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,01 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,86 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 3,11 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 84% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,01 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 1,58 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 3,2 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 3,2 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 2,76 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 2,76 |
| 85% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,19 |
| 73% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,13 |
| 62% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 68% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,02 |
| 64% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,02 |
| 50% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,02 |
| 52% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 90% |
|
Vremenska prognoza za vas Preare.