Vremenska prognoza - Preore
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 2% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 11% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0,36 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,36 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0,18 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 1,76 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 1,76 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 1,1 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,02 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0,66 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 1,28 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,28 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,09 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 80% |
|
Vremenska prognoza za vas Preore.