Vremenska prognoza - Prima Baita Malachino
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 23% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 16% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 26% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 28 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 28 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0,08 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 47% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0,29 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0,06 |
| 45% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 40% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 3% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 11h |
 |
| 26 °C |
| 0,01 |
| 24% |
|
| 14h |
 |
| 27 °C |
| 0,01 |
| 70% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0,2 |
| 66% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,2 |
| 79% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 25 °C |
| 0,06 |
| 23% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0,06 |
| 33% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0,01 |
| 32% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 4% |
|
Vremenska prognoza za kočo Prima Baita Malachino.