Vremenska prognoza - Prissian - Prissiano
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 21 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 19% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 22 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 13% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 23h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 37% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 22 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 18% |
|
| 5h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 31 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 26 °C |
| 0,07 |
| 66% |
|
| 23h |
 |
| 24 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 23 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,24 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| 24 °C |
| 0,24 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 26 °C |
| 0,09 |
| 71% |
|
| 11h |
 |
| 32 °C |
| 0,22 |
| 85% |
|
| 14h |
 |
| 31 °C |
| 0,22 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 27 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 47% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 22 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 12% |
|
| 5h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 8h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 11h |
 |
| 33 °C |
| 0,02 |
| 60% |
|
| 14h |
 |
| 33 °C |
| 0,04 |
| 64% |
|
| 17h |
 |
| 28 °C |
| 0,02 |
| 48% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 34% |
|
Vremenska prognoza za vas Prissian - Prissiano.