Vremenska prognoza - Punta del Mezzogiorno
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 21% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 77% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 57% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,6 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,42 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,42 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,16 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,78 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 3,36 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 3,36 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 1,06 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,6 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,02 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 2,16 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 2,74 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 2,87 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 2,92 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,48 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,72 |
| 98% |
|
Vremenska prognoza za 1841 metara visok vrh Punta del Mezzogiorno.